NEZTRAŤTE SE NA CESTÁCH

Kapitola 3

Když máte s sebou na cestách chytrý telefon, můžete zapomenout na beznadějné hledání, přeložené mapy a matoucí značky. Vestavěná funkce navigace GPS v telefonu vám umožňuje snadno sledovat na mapě, kde přesně se nacházíte a kam směřujete. Můžete také dostávat užitečné tipy o zajímavostech a restauracích.


Kde mapu najdu?

Váš chytrý telefon Doro má funkci nazvanou Mapy Google. Najdete ji spolu s dalšími aplikacemi Google ve svém telefonu. Hledejte ikonu, která připomíná složenou mapu. Při prvním použití budete požádáni, abyste Googlu poskytli přístup k vaší poloze, aby věděl, kde jste ve vztahu k místu, do kterého chcete jet. Pokud si chcete používání map Google usnadnit, tuto žádost přijměte.

Získat mapy Google


Už se nikdy neztratíte

Mapy Google nabízejí řadu různých funkcí. Můžete například požádat o pomoc, když chcete najít tu nejlepší cestu mezi dvěma místy, ať autem nebo pěšky. Můžete také přesně sledovat, kde se na mapě nacházíte a jakým směrem se pohybujete. Budete-li mít na cestách jako společníka svůj chytrý telefon, už se nikdy nemusíte obávat, že se v novém městě ztratíte.


Vyhledávání míst

Mapy Google vás mohou nasměrovat na spoustu míst, od čerpacích stanic a restaurací po památky, hotely a další užitečná nebo zajímavá místa. Stačí klepnout na místo na obrazovce a zobrazí se informace o otevírací době, recenze a další. Praktické a pohodlné!

 

TripAdvisor

Existuje skvělý průvodce, kterého si můžete vzít ve svém chytrém telefonu všude s sebou. TripAdvisor je bezplatná aplikace dostupná v Obchod Play, kterou můžete snadno využít ke stahování map, získáte v ní tipy týkající se hotelů a restaurací ve více než 300 městech po celém světě. Lidé cestujícími po celém světě tyto informace neustále doplňují a recenze jsou velmi aktuální. I vy sami můžete pomoci ostatním tím, že zveřejníte své tipy a vlastní recenze z cest.

 

Získat TripAdvisorKapitola 1

Wi-fi - Chytrý způson procházení

Více zde

Kapitola 2

Užijte si svet plný zábavy

Více zde

Kapitola 3

Neztraťte se na cestách

Více zde

Kapitola 4

Chytrý způsob, jak používat svůj fotoaparát

Více zde

Kapitola 5

Aplikace

Více zde

Kapitola 6

Nabíjení chytrého telefonu

Více zde


Kapitola 7

Chytré funkce

Více zde

Kapitola 8

Spotify

Více zde

Kapitola 9

Vyhledávání na YouTube

Více zde

Kapitola 10

Jak používat na chytrém telefonu Facebook!

Více zde

Kapitola 11

Instagram

Více zde

Kapitola 12

Škola používání chytrého telefonu – Google

Více zde

Kapitola 13

E-mail

Více zde