Vítejte v jednodušším každodenním životě

Společnost Doro představila první skutečně snadný mobil pro seniory již v roce 2007. Dělat věci jednoduššími je to jediné, čím se dnes zabýváme. A i přesto, že mezi renomovanými značkami nejsme jeden z gigantů, vycházíme vstříc našim uživatelům, kteří upřednostňují jednoduchost, a i při následování aktuálních trendů.

Více než 40 let -
a stále jsme trochu rebelové

Je těžké si představit, že náš příběh začal faxovým přístrojem. To bylo v roce 1974. Dováželi jsme je do Švédska a pomohli jsme tak rozbít telekomunikační monopol. Nyní pomáháme ostatním, aby dosáhli svých osobních vítězství. Jak? Tím, že přizpůsobujeme moderní technologie tak, aby bylo jednodušší je slyšet, číst a používat - a aby umožnily lidem zůstat blíže, více si užívat života a cítit se bezpečněji.

Nejen pro seniory -
Věk je jen číslo

Jak se ukázalo, naše výrobky oceňuje i spousta lidí, kteří se za seniory nepovažují. Z rozhovorů s nimi víme, jak nemají rádi škatulkování. Nebo když je někdo posuzuje podle věku. Jsou tady s námi. Už toho hodně zažili. A vědí, co chtějí.

Design od Doro - Jednoduchý. Přitažlivý.

Je snadné dělat věci složité a neatraktivní. Ale udělat je jednoduché a lákavé, to je pravá výzva. Od našeho nejnovějšího zesíleného mobilního telefonu nebo pevného telefonu, až po novou generaci jednoduchých chytrých telefonů nebo aplikací, naše konstrukční týmy mají jeden hlavní cíl: aby všechno zůstalo jednoduché a zároveň to nebylo nudné. Snadné používání společně s dobrou formou, zvukem, ergonomií a vizuálním zážitkem jsou tím, v čem naše výrobky vynikají. A ačkoliv jsme hrdí na to, že jsme získali několik mezinárodních ocenění za produktový design a inovace, nejdůležitější je pro nás chvála našich každodenních uživatelů


TeleCare

Pro svobodu a důstojnost
Doro Care je divize společnosti Doro, která se zcela věnuje snaze umožnit seniorům zůstat bydlet samostatně doma s důstojností, důvěrou a jistotou. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby stimulovaly a zabezpečovaly, a to bez stigmatizace. Zjistěte, jak naše „nekonvenční“ řešení TeleCare, která jsou k dispozici prostřednictvím moderních služeb, umožňují lidem zachovat si větší autonomii a stále mít pomoc na dosah pro případ, že by ji potřebovali. Navštivte webovou stránku Doro Care